Молодіжне ток-шоу
Молодіжне ток-шоу
"Я соромлюсь свого пресу"
Завантажити
У гонитві за ідеальним... тілом. Чи впевнені ви в тому, що вас у це не вв'язали? Що те, як ви вдягаєтесь; те, як ви, дівчата, фарбуєтесь - це ваше рішення, а не нав'язане "системою"?
"Завжди зайнятий тато"
Завантажити
Яке це - не бути "вічно зайнятим татом"? Сучасні тата знають, що їх участь у вихованні дітей - це не просто в щоденник подивитися і по плечу побити зі словами "молодець". Це і безсонні ночі, і зміни підгузників, і спільні прогулянки, і навіть щирі розмови по душам з дитиною. Але що робити, коли у тебе є ще одне "дітище" - свою справу? Як тут розірватися? Допитуємо засновника онлайн-бібліотеки Еквалібра, підприємця, графічного дизайнера і, найголовніше, люблячого чоловіка і молодого тата, Андрія Сверчкова.
"Як підготуватись до весілля і при цьому не збожеволіти? "
Завантажити
Про цю подію більшість дівчат мріють ледве не з дитинства. В хлопців ж запалу менше, але все одно цей день для них є особливим (принаймі дівчата так сподіваються
"Характер і успіх в житті молодої людини"
Завантажити
Зараз багато людей і особливо молодь хочуть досягти успіху в житті і кар'єрі. Але що ж таке успіх і як до нього прийти? Якщо вірити рекламі і інтернету, то успіх - це стильна зовнішність, дорогі речі, годинник, авто і ефектний супутник / супутниця. Чи так це? Або за зовнішністю має бути якась підстава, наприклад, характер? Гість студії - Федір Скиба, бізнесмен, консультант, викладач і творець навчальних програм для бізнесів. Обговорюємо, як роботодавці бачать потенціал в молоді, чому хтось із них сягає проміжного успіху в своїй роботі, а хтось ні. А також гість дає рекомендації про те, як розвивати свою особистість і характер, щоб не просто здаватися успішним, а бути тим, кому довіряють.
"Про самооцінку".
Завантажити
Чому тема самооцінки зараз важлива в молодіжному середовищі? На чому будують свою самооцінку молоді люди? Так вони впевнені в собі, як намагаються виглядати? Які є індикатори проблем самооцінки? Як правильно допомагати школярам і студентам в питаннях їх самооцінки? І хто взагалі може на них впливати? Як питання самооцінки впливає на ситуацію в країні? Які наслідки низької самооцінки і що з цим робити? Про це і не менш цікаву особисту історію нашої гості Юлії Ніколайчук ми говоримо в цьому ефірі. Юлія - ​​Директор громадської всеукраїнської організації "ССХ Україна", це міжнародний рух, який існує в 170 країнах світу, покликаний виховувати студентів лідерів. Їх девіз: змінюючи життя одного студента - міняємо світ. За професією Юля вчитель фізики та математики, але тільки рік пропрацювала в школі і вже 10 років в роботі з молоддю. Має великий досвід створення і керівництва командами, активно вчить і допомагає студентам відбудуться в житті як професіонали з глибокими цінностями і вірою, навчаючи брати ініціативу, щоб змінювати своє оточення, свою країну і світ. Сама постійно вчитися, закінчивши пед, вона закінчила ще УКУ на програмі управління неприбутковими ГО і зараз є учасником міжнародної дворічної програми з лідерства.
"Проблеми та можливості молоді".
Завантажити
Говоримо про труднощі, з якими стикається молодь і про можливості, які у неї є! В гостях Федір Скиба, бізнесмен з досвідом більше 10 років, партнер і просто соціально активна людина, яка багато перетинається з молоддю і прийомом молодих людей на роботу.
Лінь. Яка зброя зможе з нею впоратися?
Завантажити
Ми її всі любимо і ненавидимо одночасно. Періодично вона приходить до всіх, але хтось радо приймає її в своїх обіймах, а хтось зачинив двері перед самим носом (якщо духу вистачить) ... Лінь. Яка зброя зможе з нею впоратися? Євген Денисенко (власник агенції інтернет-маркетингу, самокритичний маркетолог) стверджує, що розібрався в тому, що стримує його зростання, почав писати блог і все глибше копати в тему ліні і відкладання справ, чим і поділився.
"Безцінний час студента", Ліза Вовченко, Василь Сафтюк
Завантажити
На що студент витрачає свій безцінний час?
"Трудове та сексуальне рабство", Ірина Мидловець
Завантажити
Чи існує сьогодні рабство? Хто і через що туди потрапляє? Як самому не стати рабом? І що робити, якщо з тобою, або з близькими трапилась ця біда? З Іриною Мидловець - пеціалістом Програми протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні поговорили про причини, наслідки і способи протидії трудовому та сексуальному рабству сьогодні.
"Тиск на дітей", Альона Кривуляк
Завантажити
Що робити, коли на тебе тиснуть, примушують або шантажують? До кого звертатись? Як діяти? Про це і не тільки говоритимемо разом з Альоною Кривуляк - координатором Національної дитячої "гарячої лінії". Вона надає допомогу та підтримку дітям та підліткам, які знаходяться в складних життєвих обставинах - страждають від насильства та жорстокого поводження в сім'ї та поза нею (в школі, в дитячому колективі). Вона є тренером з питань попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми, булінгу, торгівлі дітьми та з питань безпеки в інтернеті.
"Профорієнтація молоді", Лєра Сєргєєва, Поліна Бірюкова
Завантажити
Ким молодь бачить себе в професії? Очікування і реальність професійної діяльності, ставлення батьків до вибору професії, оплата навчання, робота під час навчання.
"А що на рахунок дружби?", Вероніка Купрієнко, Василь Сафтюк
Завантажити
Друг в біді не кине, зайвого не запитає - ось, що означає справжній, вірний друг " Хто така ця чудо-людина? Чи достатньо цих двох факторів, щоб назвати когось другом? Чи нормально "вибирати" собі друзів? Адже вони не м'ясо на ринку ... Про це з Веронікою Купрієнко та Василем Сафтюком.
Помилки на побаченнях
Завантажити
Побачення - справа тонка. Одна помилка може зіпсувати весь вечір, а одна безглуздо кинута фраза може на довгий час залишити неприємне враження про вашого друга. Які помилки допускають молоді і не дуже люди під час побачень?
"Якими повинні бути залицяння", Давид Кругляк, Анна Ковалевська
Завантажити
А що, доглядати за дівчатами нині не в моді? Чи не занадто прямолінійні стали чоловіки? Або під час пост-модерну це вже не актуально? Якими повинні бути залицяння, і чи повинні вони бути? (І з чиєї сторони, до речі ;) )
"Безпечна брехня чи жорстка правда"
Завантажити
"Краще б я про це не знав", "краще б ти мені цього не казав" ... Іноді дійсно простіше, комфортніше жити в своєму світі, не знаючи реального стану речей ... Тоді так чи потрібна нам ця правда?
"Бумеранг добра"
Завантажити
Як, не чекаючи нічого взамін, допомогати людям не забуваючи про власний достаток? Як боротися з егоїзмом, який нав'язує нам світ? Як змінюється життя і думки, коли ти бачиш як живуть люди без даху над головою?
"Молода сім'я: очікування і реальність", Олександр та Юлія Джусупови
Завантажити
Майже кожна дівчина мріє зустріти свого принца і, звичайно ж, про казкове весілля, про веселих гостей, про прекрасну білу сукню з довгою мереживною фатою і "впурхнути" в цей чудовий час, де вони будуть жити довго і щасливо! .. Але СТОП. Що насправді чекає його і її після заповітних слів "я згоден/згодна"?! Говорили про те, які очікування у кожного з нас до весілля і з якою реальністю ми зіштовхуємось після. Своїм досвідом поділилися сім'я Джусупових! Багато людей розчулюються, дивлячись на сімейні фото цієї чудової пари: Олександра та Юлії. Але чи відповідає сімейне життя тим мріям, які ми малюємо до?