Слухати зараз
Ранок на РМ з Юлією Гейченко
Ранок на РМ з Юлією Гейченко
Привет! Меня зовут Юлия. Я приглашаю вас общаться в прямом эфире! Давайте настраиваться на новый день! Вместе веселее. Звоните нам, и вы ощутите себя частью большой дружной семьи. Я жду вас каждый вторник и четверг в 9.00. До встречи.
"Есть мечты - будут и путешествия!" Дмитрий Игнатенко [ожидает перевода]
Завантажити
Прежде чем отправляться в дальние дали, стоит воспользоваться красотами родной страны. Итак, любопытные уголки Украины – от очевидцев.
"Сонце, Повітря і Вода" Катерина Туркеніч
Завантажити
Якщо хочеш бути здоровим, скористайся літнім часом! У студії - лікар Катерина Сергіївна ТуркенІч.
"Реальне життя. Похід. Рейнджери" Олеся Чернишова
Завантажити
Дитині не вистачає свіжого повітря, спілкування і пригод? Вихід є! Я поїхала в табір підлітком - повернулася командиром. Рейнджер Олеся Чернишова.
"Долати або перемагати?" Катерина Сировацька
Завантажити
Секретами перемоги поділиться чемпіонка кубку Європи, чотириразова чемпіонка України з дзюдо.
"Літо! АХ, Літо! .. Що будемо робити?" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Добре бути у відпустці: хочу - прибираю, хочу - перу, хочу - прасую. А хочу - поїду на дачу, буду поливати, полоти, копати ... Давайте трохи змінимо сценарій.
"Море: Небезпека або Романтика" Володимир Киценко.
Завантажити
Любите справжні історії? Запасіться чимось смачненьким і слухайте розповідь бувалого моряка. 10 років у морі. Все було: і глибоководні чудовиська, і шторми, і небезпеки, і порятунок! В гостях Киценко Володимир.
"Дитячі радощі"
Завантажити
Найкраще - дітям! .. А що ж в нашому розумінні це «краще»?
"Як поживає друга натура" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Поговоримо про хитрощі і тонкощі боротьби зі шкідливою звичкою.
"Таємне стає явним" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Правда чи брехня? Що обереш? Від брехні більше користі чи шкоди? Давайте з'ясуємо. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Повага як складова успіху" Сергій та Наталя Романови
Завантажити
Чому у нас в житті багато чого не ладиться? Причина може бути несподіваною. Поговоримо про повагу. У студії священнослужитель Сергій Ілліч Романов.
"Ви створені, щоб творити добро" Тамара Дудник
Завантажити
Ви створені, щоб творити добро! Не вірите? Послухайте Тамару Дудник, керівника проекту національного усиновлення «Ти будеш знайдений»
"Секрет сім'ї"
Завантажити
Навіщо вам сім'я? Любите своїх рідненьких? В ефірі вірші та побажання від наших слухачів...
Правило 30-ти секунд
Завантажити
Що вам заважає сказати щось хороше людині? Чи зможете це зробити в перші миті зустрічі? Адже найкращий спосіб підбадьорити себе - підбадьорювати інших! У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
В пошуках сенсу
Завантажити
Посадити дерево, побудувати будинок ... Кожна людина задається питанням, навіщо він живе. Виявляється, є універсальна формула пошуку сенсу життя! Про це - в прямому ефірі. В гостях Наталія Брадарская.
Слова-паразити
Завантажити
Паразити в будь-якому вигляді огидні, чи не так? А як щодо слів-паразитів? Що це таке і чи можна від них позбутися? У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Щоб не сумувати...
Завантажити
У печалі є корінь. Якщо його висмикнути, залишиться тільки радіти. Про це - в прямому ефірі.
"Українські скаути? Таке буває !!!" Марина Шелудешева
Завантажити
Ми живемо і не підозрюємо, що у наших дітей є можливість бути справжніми скаутами, а точніше - пластунами! Про те, як це захоплююче, корисно і доступно, розповість Марина Володимирівна Шелудешева, обласний керівник дитячої організації «Пласт». Користуйтеся можливостями!
Лінь: Матушка або Мачуха" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Доля долею, але вибір - за тобою ... Як справляєтеся з лінню? Підкажіть! Будєм раді. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Освіта: необхідність чи пережиток минулого?" Світлана Делеске
Завантажити
У студії - Світлана Валентинівна Делеске - директор школи № 8 м Слов'янська. Вона готова відповісти на наші запитання
"Радій: Христос Воскрес" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Це Великий день. Це твій шанс на порятунок. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Пасхальна П'ятниця" Сергій Дербеньов
Завантажити
Що таке страсна п'ятниця? Що мені до цього? Ми готові дати відповіді. У студії священнослужитель Сергій Дербеньов.
"Напередодні Дива" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Цього четверга зазвичай називають чистим. Чому? Як і де потрібно наводити чистоту? Про це - в прямому ефірі. У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Подорож до зірок" Михайло Брут
Завантажити
Прогулянка по космосу ... Що може бути цікавіше?
"Вчитися потрібно весело" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Полюбляєте вчити уроки з дітьми? Якщо раптом любите, обов'язково зателефонуйте нам! Ми теж так хочемо! Виконувати «домашку» на радість всім - завдання не з простих. Про це - в прямому ефірі. У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко..
"Похвала. Або добре кажеш... ще кажи!" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Нам подобається, коли нас хвалять. Але корисна ця справа? Від похвали «виростають крила» або - хворобливе самолюбство? Давайте з'ясуємо. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Наше життя - гра?" Марина Олійник
Завантажити
Кожному приємно подивитися спектакль, тому що ... А чому? Ви любите театр? З нагоди святкування Всесвітнього дня театру в нашу студію загляне Марина Олійник, керівник студентського театру «7 Поверх». Дізнаємося деякі подробиці театрального життя.
"Без води і ні туди ... Або: Всесвітнього дня водних ресурсів присвячується" Михайло Губко
Завантажити
Вона нічого не коштує, тому що безцінна. На перший погляд, вона така проста, але без неї неможливе життя. Вода ...
"Вихід Є !!!" Андрій Борило
Завантажити
Він п'є і поступово втрачає людську подобу. Сім'я руйнується, а він все одно продовжує пити. Який знайомий сценарій! Що ж буде далі? Чи є дорога назад?
"Моя дитина - здоровань"Марина Шелудешева
Завантажити
Наші діти звикають сидіти і дивитися в планшет. Це корисно? Що батьки можуть зробити, щоб їхні діти були здоровими, рухливими, життєрадісними? У студії Марина Володимирівна Шелудешева, директор дитячо-юнацької спортивної школи та обласний керівник скаутської організації «Пласт».
Улюблена робота. Таке буває?
Завантажити
Коли робота приносить радість, це прекрасно. Але не у всіх же так буває! Все-таки добре, коли потрапляєш в руки професіонала з покликанням. Тоді тобі правильно і красиво нарахують зарплату, видалять хворий зуб, навчать англійської мови і т. д. і т. п. А ви знайшли роботу своєї мрії? У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Дітей троє, а я - одна. Або: Заміж вдруге" Юлія Фролова
Завантажити
Наша гостя Юлія Фролова пережила важке розлучення. Кинута і вагітна, вона залишилася з двома дітьми, один з яких серйозно хворів. Де був Бог, коли вона страждала? Де брала сили жити далі? За кого вона вийшла заміж вдруге? І чи правда, що чоловік любить несвоїх дітей, а дітей коханої жінки?
У ПОШУКАХ ЖІНОЧНОСТІ
Завантажити
Жіночність ... Яка вона? Сьогодні недовго загубитися в цьому питанні, чи не так? Давайте попросимо сильна стать намалювати її портрет. Хто, як не чоловік, здатний помітити чарівність справжньої жіночності?
Говорили про дочку
Завантажити
«Шануй батька твого і матір - це перша заповідь з обітницею щоб добре велося тобі, і будеш (була) на землі багаторічний (багаторічна)» (Біблія).
Говорили про дочку
Завантажити
«Шануй батька твого і матір - це перша заповідь з обітницею щоб добре велося тобі, і будеш (була) на землі багаторічний (багаторічна)» (Біблія).
ЧАС ДЛЯ ЩАСТЯ - ЗАРАЗ !!!
Завантажити
Приміряла я щастя ... А мені йде ... Буду носити! :) В студії - Ганна Демидович. Вона готова поділитися з нами секретами щастя.
ЯК ЩОДО ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ?
Завантажити
Кінь - це поезія у русі ... Були часи, коли людина не могла жити без коня. А зараз? У студії - директор кінного клубу «Алюр», Світлана Іванівна Тверскова.
ПРИСТРАСТЬ ... ЩО ЦЕ ТАКЕ?
Завантажити
Яке загадкове і неоднозначне явище. Це велике «ХОЧУ». Ця рушійна сила ... вміє бути небезпечною. У студії духовний наставник Віктор Куриленко.
СКЛАДАЭМО УСІЛЯКІ ДОБРОСТІ!
Завантажити
Гряде день раптового прояву доброти. Ви чули про таке? Треба б гарненько підготуватися ... У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Чоловік-дружина-рибалка. Або: Боротися-не можна-миритися?
Завантажити
Тест на знання риб (і загальну ерудицію). Чи готові? 1.Риба - тварина? 2. Риба - артист цирку? 3. Риба - провідник судів. (Відповіді: 1.Риба-їжак, 2. Риба-клоун, 3. Риба-лоцман). Навіть якщо ви і не відповіли на питання, у вас є шанс бути прекрасним рибалкою, як наш гість Дмитро Ігнатенко. Він рибалить влітку на спінінг. Бере з собою сина і вміє домовитися з дружиною. Експерт!)
ГОВОРИМО ПРО КУЛЬТУРУ!
Завантажити
Не всі культурні люди вірять у Бога, а все по-справжньому віруючи люди культурні!
Умовно-придаткове »життя. Або: Якщо ...
Завантажити
«Умовні підрядні речення виражають такий зв'язок двох подій, коли одне з них можливо тільки при наявності іншого. Союз «якщо» висловлює ймовірні дії, а «якби» - нереальні »(підручник граматики). Отже, якщо вона впевнена, що її наречений ідеальний ... якщо він не шанував своїх батьків до весілля ... якщо вони одружуються і не збираються йти на поступки один одному ... Що буде тоді? У студії Віктор Куриленко, експерт сімейних відносин, автор чотирьох книг і чоловік з 36-літньому досвідом сімейного життя.
ГОВОРИМО ПРО ПОМИЛКИ!
Завантажити
Єдина справжня помилка – не виправляти своїх минулих помилок).
ГОВОРИМО ПРО СИЛЬНУ ЛЮДИНУ!
Завантажити
Сила людини не в тому, щоб перемогти слабкого, а в тому, щоб допомогти слабшому стати сильним).
День 40: Целеустремленная жизнь [UA]
Завантажити
«Давид в своё время послужил изволению Божию...» Деян. 13:36 Жить целеустремлённо — это единственный способ жить по-настоящему. Любая другая жизнь — это просто существование.
"Взаємини до весілля" Отець Сава
Завантажити
"Боргові зобов'язання" Отець Сава
Завантажити
"Боргові зобов'язання" Отець Сава
Завантажити
"Боргові зобов'язання" Отець Сава
Завантажити
"Боргові зобов'язання" Отець Сава
Завантажити
Мы получаем ваши письма... [UA]
Завантажити
Дорогие друзья, мы постоянно получаем ваши письма. Благодарим вас за все пожелания, предложения и за множество писем наполненных словами благодарности. Спасибо вам за то что слушаете и поддерживаете нас!
Багатодітність. Або: Якщо спадкоємців більше, ніж три ...
Завантажити
«... Я можу одягнутися поки палає сірник; Кішку, як немовля, няньчити за звичкою ... Я читаю: «Ма-ма». Втішаю ... «Мамаааааааа»! Відповідаю: «Мама?». І качаю: «Ма-а-ма». Своє щастя будуємо У маленькій квартирі. У мене їх троє. А хочу - чотири ... »(Автор невідомий). У нашої гості Катерини Болдиревої четверо (дітей). Цікаво, про що мріє вона? ..
Багатодітність. Або: Якщо спадкоємців більше, ніж три ...
Завантажити
«... Я можу одягнутися поки палає сірник; Кішку, як немовля, няньчити за звичкою ... Я читаю: «Ма-ма». Втішаю ... «Мамаааааааа»! Відповідаю: «Мама?». І качаю: «Ма-а-ма». Своє щастя будуємо У маленькій квартирі. У мене їх троє. А хочу - чотири ... »(Автор невідомий). У нашої гості Катерини Болдиревої четверо (дітей). Цікаво, про що мріє вона? ..
Багатодітність. Або: Якщо спадкоємців більше, ніж три ...
Завантажити
«... Я можу одягнутися поки палає сірник; Кішку, як немовля, няньчити за звичкою ... Я читаю: «Ма-ма». Втішаю ... «Мамаааааааа»! Відповідаю: «Мама?». І качаю: «Ма-а-ма». Своє щастя будуємо У маленькій квартирі. У мене їх троє. А хочу - чотири ... »(Автор невідомий). У нашої гості Катерини Болдиревої четверо (дітей). Цікаво, про що мріє вона? ..
ГОВОРИМО ПРО РОЗУМ!!!
Завантажити
Найрозумніше рішення - це подбати про свою вічну душу!).
ГОВОРИМО ПРО РОЗУМ!!!
Завантажити
Найрозумніше рішення - це подбати про свою вічну душу!).
Як виховати справжнього чоловіка
Завантажити
Тільки справжній чоловік може виховати справжнього чоловіка
Як виховати справжнього чоловіка
Завантажити
Тільки справжній чоловік може виховати справжнього чоловіка
Як виховати справжнього чоловіка
Завантажити
Тільки справжній чоловік може виховати справжнього чоловіка
Як виховати справжнього чоловіка
Завантажити
Тільки справжній чоловік може виховати справжнього чоловіка
МУЖЧИНЫ, О ЧЕМ МЕЧТАЕТЕ? [UA]
Завантажити
Всемирный день мужчин – прекрасный повод уделить внимание сильному полу. Мужчины, расскажите нам о себе. Чем вы живете? О чем мечтаете? Ведь женщинам надо вас понять и поспособствовать вашему счастью.
ХОЧУ БЫТЬ КРАСИВОЙ [UA]
Завантажити
Быть красивой - мечта каждой девочки, девушки, женщины. Неужели одной это дано, а другой – нет? Где найти эту красоту и как подружиться с ней надолго? В гостях Анна Демидович – организатор студии декора «Счастливый день».
КАКОЙ ВОЗРАСТ ЛУЧШЕ? [UA]
Завантажити
«Это было прекрасное время…», - слышим мы иногда. Что же это за время такое? Может, есть в жизни такой возраст, когда ты просто счастлив? Какой он, лучший возраст? Что скажете? В студии Дмитрий Игнатенко и Юлия Гейченко.
Зачем делать добро? [UA]
Завантажити
В наше-то время быть добрым? Еще и что-то для других делать? Для этого нужны веские причины. А вы что думаете?
ПРОСТИТЬ – ЭТО ВЫГОДНО! [UA]
Завантажити
Прощение – одна из самых трудных задач, с которыми нам приходится сталкиваться. Но иногда мы даже не догадываемся, как сильно умение прощать поможет нам в жизни. В студии – душепопечитель Виктор Куриленко.
ЧТО ТАКОЕ «УМЕТЬ ПРОИГРЫВАТЬ»? [UA]
Завантажити
Всем нравится быть на высоте. Но это не всегда возможно! Бывают и провалы... Как справиться с проигрышем? В студии Дмитрий Игнатенко – опытный тренер, мастер спорта по дзюдо.
В поисках друга [UA]
Завантажити
«Всегда мечтала иметь задушевную подругу…», - эта фраза Энн из Зеленых крыш хорошо выражает стремление каждого человека, особенно – юного.  Друг – это удача или результат наших стараний? Давайте выясним.
Сплетни – в нокаут [UA]
Завантажити
Хочешь быть мусорным ящиком – выслушивай сомнительные разговоры. А если не хочешь – давай вместе решим, как победить сплетни. В студии Дмитрий Игнатенко и Юлия Гейченко.
РАДОСТИ И ТРУДНОСТИ ПРИЕМНЫХ РОДИТЕЛЕЙ [UA]
Завантажити
Каково это – быть приемными родителями? Вот это мы как раз и узнаем! В гостях – родители пятнадцати детей, Сергей и Людмила Середа. А познакомит их с нами Владимир Савенков. Присоединяйтесь.
УТРЕННИЙ САЛАТИК))) [UA]
Завантажити
Давайте проведем это утро вместе! В приятной компании… За чашкой чая… Ну, а после эфирного час можно приступать к интенсивному дню.
УМЕНИЕ БЫТЬ СЧАСТЛИВЫМ [UA]
Завантажити
Друзья, хочу поделиться с вами впечатлениями от командировки. Мне удалось побывать на встрече Ника Вуйчича с десятитысячным стадионом. «Человек без рук и ног. Мне его искренне жаль...», - думала я, когда ехала на это шоу. Но этот проповедник меня приятно удивил и вдохновил на все самое лучшее, светлое и позитивное. За что ему – спасибо.
ДЕНЬ УСЫНОВЛЕНИЯ [UA]
Завантажити
«Однажды меня заберут отсюда. Придут добрые, самые лучшие люди, выберут меня и станут моими родителями. Мы будем очень счастливы…», - об этом мечтает каждый ребенок в приюте. Какие они, будущие родители? В студии Владимир Савенков – человек, не понаслышке знающий об усыновлении.
ГДЕ СКРЫВАЕТСЯ СИЛА ВОЛИ?! [UA]
Завантажити
«С понедельника буду худеть, бегать по утрам и учить английский…» Легко сказать! У нас есть прекрасная возможность расспросить мастера спорта, тренера с двадцатилетним стажем о том, как тренировать свою волю, как побеждать себя же. А еще – как воспитать силу воли у ребенка. В студии Дмитрий Игнатенко и Юлия Гейченко.
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ! [UA]
Завантажити
«Сегодня не мой день» … Хм, а чей?! Всегда ли мы понимаем, что говорим? Так ли безобидны некоторые фразы? Давайте порассуждаем или поспорим, если хотите, в прямом эфире. Жду!
ДЕНЬ СПОРТА [UA]
Завантажити
«Раньше я играл в хоккей, теннис, футбол, занимался шахматами, но все закончилось, когда сломался компьютер». Как тут не отметить день физкультуры и спорта? В студии Дмитрий Игнатенко и Юлия Гейченко. Присоединяйтесь.
НЕМНОГО О КРАСОТЕ... [UA]
Завантажити
Все мы любим прекрасное, стремимся к нему. Так уделим же этому один час - отпразднуем день красоты в прямом эфире. Что может быть приятнее? Ведь красота, это загадочное и многогранное явление, нужна всем!
ЗАЧЕМ СТАРАТЬСЯ? [UA]
Завантажити
К чему всю жизнь усердствовать? Можно ведь пройти налегке, так сказать, в удовольствие. Старательность больше помогает или мешает в жизни? Давайте выясним вместе.
ШКОЛА. ВЗГЛЯД РОДИТЕЛЕЙ. [UA]
Завантажити
Дорогие родители, пока наши дети в школе, можно посекретничать… Непростая это участь – проходить школьную программу во второй, а у кого – и в третий, четвертый раз… Но, как бы там ни было, необходимо достойно справиться с этой задачей. Приглашаем вас на родительский «утренник» по обмену опытом. В студии Дмитрий Игнатенко и Юлия Гейченко.