Слухати зараз
Сімейний кодекс
Сімейний кодекс
Согласно кодексу, семья является первичной и основной ячейкой общества. Первичное и основное требует особого внимания к каждой мелочи! Обозначаем важное в повседневности вместе с теми, кто имеет семью, хочет иметь или потерял по определенным причинам ...
"Ніхто не сліпий так, як той, хто не бажає дивитися" Олег Шевкун і Віктор Куриленко
Завантажити
Поговоримо про обмежені можливості незрячих та слабозорих, якщо залишиться час .....! В гостях чоловіки які не можуть дістати зірки з неба, але можуть ....
"Біль втрати, або життя після смерті" Віктор Грогорьев
Завантажити
«У мене сьогодні багато справ: треба пам’ять до кінця вбити, треба, щоб душа скам’яніла, знову навчилася жити»... Біль втрати, або життя після смерті! Поговоримо про життя, смерть, біль і знову життя з вдівцем Віктором Грогор'євим!
"Романтика" Володимир та Ірина Демидович
Завантажити
«Як нудно ми живемо! У нас пропав дух авантюризму, ми перестали лазити у вікна до улюблених жінок, ми перестали робити великі хороші дурниці». Чи ні? Поговоримо про романтику ,в прямому ефірі)
"Почуй мене" Клавдія Кузьменко
Завантажити
Як спілкуються в родинах з вадами слуху, розповість Клавдія Павлівна Кузьменко. Жінка, яка чує... та знає, що у них на серці!
" Музика нас зв'язала...."
Завантажити
Знаходимо важливе в буденному разом з музичною гостею. Галустова Людмила Сергіївна - викладач 1 категорії по класу фортепіано слов'янської школи мистецтв. Музичне проведення часу в родині, як необхідний фактор згуртування батьків та дітей!
У нас буде маленький" Олена Костенко
Завантажити
Поговоримо про радості і смутки жінки в положенні, з мамою "в квадраті" Оленою Костенко!
"Інтимні відносини" Олександр Гайворонський
Завантажити
Если совсем уж не с кем спать, спи со спокойной совестью Поговорим о самом сокровенном на чистом РадиоМ с Александром Гайворонским - любимым мужем и отцом 6 детей.
"Весільний переполох" Ірина Демидович
Завантажити
Гостя студії - пані Ірина Демидович -декоратор, організатор весіль, головна подружка нареченої ! Приведе до ладу будь-який весільний переполох та якнайкраще задекорує тропинку, що веде до довгого подружнього шляху!