Слухати зараз
Молодіжне ток-шоу
Молодіжне ток-шоу
"Профорієнтація молоді", Лєра Сєргєєва, Поліна Бірюкова
Завантажити
Ким молодь бачить себе в професії? Очікування і реальність професійної діяльності, ставлення батьків до вибору професії, оплата навчання, робота під час навчання.
"А що на рахунок дружби?", Вероніка Купрієнко, Василь Сафтюк
Завантажити
Друг в біді не кине, зайвого не запитає - ось, що означає справжній, вірний друг " Хто така ця чудо-людина? Чи достатньо цих двох факторів, щоб назвати когось другом? Чи нормально "вибирати" собі друзів? Адже вони не м'ясо на ринку ... Про це з Веронікою Купрієнко та Василем Сафтюком.
Помилки на побаченнях
Завантажити
Побачення - справа тонка. Одна помилка може зіпсувати весь вечір, а одна безглуздо кинута фраза може на довгий час залишити неприємне враження про вашого друга. Які помилки допускають молоді і не дуже люди під час побачень?
"Якими повинні бути залицяння", Давид Кругляк, Анна Ковалевська
Завантажити
А що, доглядати за дівчатами нині не в моді? Чи не занадто прямолінійні стали чоловіки? Або під час пост-модерну це вже не актуально? Якими повинні бути залицяння, і чи повинні вони бути? (І з чиєї сторони, до речі ;) )
"Безпечна брехня чи жорстка правда"
Завантажити
"Краще б я про це не знав", "краще б ти мені цього не казав" ... Іноді дійсно простіше, комфортніше жити в своєму світі, не знаючи реального стану речей ... Тоді так чи потрібна нам ця правда?
"Бумеранг добра"
Завантажити
Як, не чекаючи нічого взамін, допомогати людям не забуваючи про власний достаток? Як боротися з егоїзмом, який нав'язує нам світ? Як змінюється життя і думки, коли ти бачиш як живуть люди без даху над головою?
"Молода сім'я: очікування і реальність", Олександр та Юлія Джусупови
Завантажити
Майже кожна дівчина мріє зустріти свого принца і, звичайно ж, про казкове весілля, про веселих гостей, про прекрасну білу сукню з довгою мереживною фатою і "впурхнути" в цей чудовий час, де вони будуть жити довго і щасливо! .. Але СТОП. Що насправді чекає його і її після заповітних слів "я згоден/згодна"?! Говорили про те, які очікування у кожного з нас до весілля і з якою реальністю ми зіштовхуємось після. Своїм досвідом поділилися сім'я Джусупових! Багато людей розчулюються, дивлячись на сімейні фото цієї чудової пари: Олександра та Юлії. Але чи відповідає сімейне життя тим мріям, які ми малюємо до?